چنین بازار خبر اقتصادی

چنین: بازار خبر اقتصادی

گت بلاگز اخبار اجتماعی هر ۴۵ دقیقه یک کشته در سوانح جاده‌ای نوروز

سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی گفت که با توجه به گزارشهای ارائه شده است از سوی مدیر جمعیت هلال احمر، سوانح جاده‌ای ۹ درصد نسبت به سال گذشته زیاد کردن

هر ۴۵ دقیقه یک کشته در سوانح جاده‌ای نوروز

هر ۴۵ دقیقه یک کشته در سوانح بزرگراه ای نوروز

عبارات مهم : نوروز

سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی گفت که با توجه به گزارشهای ارائه شده است از سوی مدیر جمعیت هلال احمر، سوانح بزرگراه ای ۹ درصد نسبت به سال گذشته زیاد کردن داشته و هر ۴۵ دقیقه یک کشته در سوانح بزرگراه ای نوروز داشته ایم.

مهرداد لاهوتی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: فراکسیون مستقلین صبحگاه امروز نشستی با آقای پیوندی مدیر جمعیت هلال احمر داشت که ایشان در این نشست گزارشی از اوضاع این شرکت و بودجه سال ۹۷ آن ارائه کرد که براساس آن بودجه این شرکت ۱۱ درصد نسبت به سال گذشته زیاد کردن داشته هست. همچنین در حال حاضر ۲۴ فروند هلیکوپتر در هلال احمر موجود است و اعتبار دو فروند دیگر نیز پرداخت شده است که باید تحویل داده شود.

وی با اشاره به تاکید بر ضرورت آموزش نیروهای امدادی و آموزشهای مستمر در این جلسه گفت: ۳۰۰ دستگاه ماشین امداد و نجات و آمبولانس جهت هلال احمر خریداری شده است که به زودی به ناوگان حمل و نقل هلال احمر اضافه شده است و در استانها توزیع می شود.

هر ۴۵ دقیقه یک کشته در سوانح جاده‌ای نوروز

سخنگوی فراکسیون مستقلین خاطرنشان کرد: در این نشست عنوان سفرهای نورزوی هم طرح شد البته هلال احمر تنها مرجع ارائه گزارش نیست ولی طبق گزارش ارائه شده است کشته های سوانح بزرگراه ای نوروز امسال ۹ درصد نسبت به سال قبل زیاد کردن یافته و هر ۴۵ دقیقه یک کشته در تصادفات بزرگراه ای داشتیم که آمار وحشتنانی است.

لاهوتی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس هر سال ۱۵ هزار کشته در جنگ داشتیم، یادآور شد: در حال حاضر ۲۰ هزار کشته در سال در سوانح رانندگی داریم و با توجه به اینکه خیلی از افرادی که در اثر سوانح بزرگراه ای فوت می کنند سر صحنه کشته نمی شوند و بعدا فوت می کنند جزو این آمار آورده نمی شود. بنابراین ما هر سال بیش از ۲۰ هزار کشته در سوانح بزرگراه ای داریم.

سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی گفت که با توجه به گزارشهای ارائه شده است از سوی مدیر جمعیت هلال احمر، سوانح جاده‌ای ۹ درصد نسبت به سال گذشته زیاد کردن

وی در آخر اظهار کرد: قرار شد در جلسه دیگری با حضور همه دستگاه های امدادی اورژانس، پلیس راهداری و غیره عنوان مربوط به سوانح بزرگراه ای مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

واژه های کلیدی: نوروز | بزرگراه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz