چنین بازار خبر اقتصادی

چنین: بازار خبر اقتصادی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تخلف احمدی‌نژاد در تأمین اجتماعی کمتر از یک ساعت افشا شدنی‌است / صادقی

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری می گوید: در وقت ریاست جمهوری آقای احمدی‌نژاد و به‌ویژه در آخرهای دوره ایشان تخلفات زیادی در شرکت تأمین اجتماعی انجام شده است

تخلف احمدی‌نژاد در تأمین اجتماعی کمتر از یک ساعت افشا شدنی‌است / صادقی

صادقی: تخلف احمدی نژاد در تأمین اجتماعی کمتر از یک ساعت افشا شدنی است

عبارات مهم : تخلفات

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری می گوید: در وقت ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد و به خاص در آخرهای دوره ایشان تخلفات زیادی در شرکت تأمین اجتماعی انجام شده است است که افشای آن ها در کمتر از یک ساعت قابل انجام است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مدیر اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در تصویر العمل بیانات روزهای اخیر محمود احمدی نژاد مدیر دولت های دور نهم و دهم ، گفت: در وقت ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد و به خاص در آخرهای دوره ایشان تخلفات زیادی در شرکت تأمین اجتماعی انجام شده است است که افشای آن ها در کمتر از یک ساعت قابل انجام است.

تخلف احمدی‌نژاد در تأمین اجتماعی کمتر از یک ساعت افشا شدنی‌است / صادقی

حسن صادقی بابیان اینکه احمدی نژاد به جای اینکه پاسخگوی سوء مدیریت های خود باشد، افزود: جامعه کارگری و بازنشستگی فراموش نکرده اند که در دوران احمدی نژاد در شرکت تامین اجتماعی به عنوان بزرگ ترین شرکت بیمه ای کشور که اموال آن متعلق به اقشار ضعیف و زحمتکش جامعه است چه تخلفات سنگینی انجام شد.

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: شخصی که با پافشاری احمدی نژاد به عنوان مدیرعامل شرکت تأمین اجتماعی منصوب شد و احمدی نژاد جهت حمایت از او حتی وزیر خود را قربانی کرد و واقعه تأسف بار یکشنبه سیاه را در مجلس شورای اسلامی رقم زد بیشترین تخلفات و سوء مدیریت ها را در شرکت تأمین اجتماعی مرتکب شد و اموال کارگران را به باد داد.

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری می گوید: در وقت ریاست جمهوری آقای احمدی‌نژاد و به‌ویژه در آخرهای دوره ایشان تخلفات زیادی در شرکت تأمین اجتماعی انجام شده است

صادقی ادامه داد: در وقت مدیرعامل سابق شرکت تامین اجتماعی، ۱۳۷ شرکت این شرکت بدون هیچگونه روال قانونی به بابک زنجانی واگذار شد. اتهام تحصیل نامشروع و تصدی غیرقانونی سرپرستی شرکت تامین اجتماعی نیز در مورد این شخص وجود دارد و این اتهامات در حال پیگیری در دادگاه است.

وی اظهار داشت: ایجاد تعهدات فراوان بدون منبع مالی جهت شرکت تأمین اجتماعی یکی دیگر از سوء مدیریت ها و کارها نادرست صورت گرفته به وسیله مدیران منصوب شده است در دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد است که ناشی عدم آشنایی آقای احمدی نژاد و مدیران ایشان از کارکردهای این شرکت بسیار مهم است که پرسشها فراوانی را به دنبال دنبال دارد.

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری ترساندن به افشاگری احمدی نژاد را فرار به جلو جهت گریز از پاسخگویی به افکار عمومی و جامعه شریف کارگری و بازنشستگی ارزیابی کرد و گفت: آقای احمدی نژاد در طول ۸ سال دولت نهم و دهم شرکت تأمین اجتماعی را از سازمانی پویا و توانمند به ورطه فساد و تباهی کشاند و با تغییرات پی در پی مدیریت این شرکت و گماشتن افرادی که شناختی از این شرکت نداشتند خسارت های جبران ناپذیری به این شرکت خدمت رسان وارد کرد و باید علاوه بر دادگاه در پیشگاه ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران نیز پاسخگوی این سوء مدیریت ها باشد.

تخلف احمدی‌نژاد در تأمین اجتماعی کمتر از یک ساعت افشا شدنی‌است / صادقی

واژه های کلیدی: تخلفات | مدیریت | کارگری | احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz