چنین بازار خبر اقتصادی

چنین: بازار خبر اقتصادی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی نمایندگان با استفاده از حق تحقیق و تفحص به عاملین ارسال پیامک‌ها برسند

یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت:‌ نمایندگان از حق تحقیق و تفحص خود استفاده کنند تا به عاملین ارسال پیامک‌های تهدیدآمیز دست پیدا کنند، کمیسیون امنیت ملی ن

نمایندگان با استفاده از حق تحقیق و تفحص به عاملین ارسال پیامک‌ها برسند

نمایندگان با استفاده از حق تحقیق و تفحص به عاملین ارسال پیامک ها برسند

عبارات مهم : ارسال

یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان از حق تحقیق و تفحص خود استفاده کنند تا به عاملین ارسال پیامک های تهدیدآمیز دست پیدا کنند، کمیسیون امنیت ملی نیز می تواند پیگیر عاملین ارسال این پیامک ها شود.

علی محمد نمازی در گفت وگو با ایسنا، راجع به پیامک های تهدیدآمیز ارسالی به نمایندگان موافق لایحه مقابله با تامین مالی تروریسم، اظهار کرد: این اتفاقات نشان دهنده یک عیب بزرگ در کشور ماست لیکن هنگامی که مردم با رای خود نماینده مجلس را گزینش می کنند باز عده ای مستقیما وارد فعالیت عرصه قوه مقننه و مجلس شده است و با ترساندن می خواهند خواسته های خود را پیش ببرند، این یعنی یک جای کار می لنگد و حلقه مفقوده ای وجود دارد.

نمایندگان با استفاده از حق تحقیق و تفحص به عاملین ارسال پیامک‌ها برسند

وی با بیان اینکه «این اتفاقات یک نقص بوده و جهت نظام خوب نیست»، خاطرنشان کرد: کسانی که این پیامک ها را ارسال می کنند از مردم عادی نیستند. کسی که به خود اجازه می دهد نماینده مجلس را ترساندن کند نمی تواند از مردم عادی باشد بلکه به نحوی به مراکز قدرت ارتباط پیدا می کند. در روز قدس هم دیدیم که عده ای مزاحم علی اکبر صالحی شدند و وی را که فردی کاملا مطیع رهبری است به خیانت متهم کردند. این اتفاقات باید روزی ختم شود و با عوامل آن برخورد جدی صورت گیرد. وزارت اطلاعات باید سریعا سرنخ ها را پیدا و به مردم معرفی کرده و از طریق مراجع قضایی پیگیری کند.

این فعال سیاسی با اشاره به لایحه مقابله با تامین مالی تروریسم، با بیان اینکه «ما در تعاملات مالی و بانکی در لیست سیاه قرار داریم و مهلت ما جهت خروج از این لیست در حال آخر یافتن است»، گفت: هنگامی که این اوضاع ادامه پیدا کند نمی توانیم با دنیا ارتباط داشته باشیم. برگشت دلار و فروش نفت ما مسئله پیدا می کند و سرمایه گذاری در کشور نمی شود. در این شرایط هم فریاد می زنیم که آیا اشتغال نیست، آیا تولید نیست. هنگامی که دولت می خواهد این پیله ای که به دور کشور بسته شده است را باز کند، عده ای در مجلس طومار پهن می کنند و عده ای هم با ارسال پیامک نمایندگان را ترساندن می کنند. این کارها خلاف امنیت ملی و منافع کشور است.

یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت:‌ نمایندگان از حق تحقیق و تفحص خود استفاده کنند تا به عاملین ارسال پیامک‌های تهدیدآمیز دست پیدا کنند، کمیسیون امنیت ملی ن

این عضو شورای مرکزی حزب عاملان سازندگی با بیان اینکه «مشکل به نحوه شکل گیری مجلس بر می گردد»، تصریح کرد: رقابتی نبودن انتخابات مجلس موجب می شود تمام نامزدهای مورد نظر مردم نتوانند از فیلتر شورای نگهبان عبور کنند. در این شرایط مجلس توانایی و قدرت مورد نیاز را ندارد و عده ای فکر می کنند دلسوزتر از نمایندگان مجلس هستند و در کار مجلس دخالت کرده یا آنها را ترساندن می کنند و هنگامی که شرایط بدتر می شود، دولت بدهکار می شود ولی اگر مجلسی شکل می گرفت که طبق نظر امام در راس امور بود این اتفاقات رخ نمی داد.

نمازی با بیان اینکه «مجلس اختیارات زیادی طبق قانون اساسی دارد»، گفت: مجلس حق تحقیق و تفحص دارد و می تواند از این حق خود استفاده کرده و به عاملین ارسال پیامک ها برسد. مجلس می تواند از دستگاه های امنیتی اطلاعاتی پرسش کند، کمیسیون امنیت ملی هم می تواند وارد عنوان شود.

این نماینده دور ششم مجلس شورای اسلامی در آخر خاطرنشان کرد: مردم مسئله اشتغال و درآمد کم دارند. برطرف نگرانی و یاس مردم از اساسی ترین کارهایی است که باید در کشور انجام شود، باید به مردم مراجعه کنیم و ببینیم آنها با چه مسائلی مواجه هستند. قوای سه گانه با همدلی تحت هدایت رهبر انقلاب باید از این شرایط کشور را عبور دهند.

نمایندگان با استفاده از حق تحقیق و تفحص به عاملین ارسال پیامک‌ها برسند

واژه های کلیدی: ارسال | نمایندگان مجلس | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz