چنین بازار خبر اقتصادی

چنین: بازار خبر اقتصادی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری نقشی که بازی کردم به مذاق خیلی‌ها خوش نیامد / بازیگر «بارکد»

میثاق جمشیدی با گلایه از از بین بردن بخش‌هایی از بازی‌اش در فیلم «بارکد»، از مسئولان درخواست کرد که نگاه دل‎رحم‎تری به نقش‌های خاص داشته باشند. 

نقشی که بازی کردم به مذاق خیلی‌ها خوش نیامد / بازیگر «بارکد»

بازیگر «بارکد»: نقشی که بازی کردم به مذاق خیلی ها خوش نیامد

عبارات مهم : بارکد

میثاق جمشیدی با گلایه از از بین بردن بخش هایی از بازی اش در فیلم «بارکد»، از مسئولان درخواست کرد که نگاه دل‎رحم‎تری به نقش های خاص داشته باشند.

به گزارش خبرآنلاین، میثاق جمشیدی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است و سابقه بازی در فیلم هایی چون «روزهای زندگی»، «گزارش یک جشن» و «بارکد» را دارد.

نقشی که بازی کردم به مذاق خیلی‌ها خوش نیامد / بازیگر «بارکد»

او جهت نخستین بار در سریال «با من بمان» به کارگردانی حمید لبخنده بازی کرد و سابقه حضور در سریال هایی چون «مسافران»، «هوش سیاه» و… را دارد.

جمشیدی راجع به تازه ترین فعالیت هایش گفت: «فیلم «خیابان دیوار» به کارگردانی بهمن کامیار را امسال در جشنواره دارم و اتفاق تازه ای را ایجاد می کند. فعالیتی هم در عرصه موسیقی می خواهم انجام دهم و امیدوارم که اتفاق خوبی شود و اگر خوب از آب درنیاید منتشرش نمی کنم.»

میثاق جمشیدی با گلایه از از بین بردن بخش‌هایی از بازی‌اش در فیلم «بارکد»، از مسئولان درخواست کرد که نگاه دل‎رحم‎تری به نقش‌های خاص داشته باشند. 

او راجع به مرزبندی که میان بازیگران و صورت های معروف می شود، گفت: «هنر ظرفش بزرگ است و بهتر است ما روزبه روز ظرف آن را بزرگتر کنیم، آقای مدیری به در برنامه «دورهمی» به خشایار اعتمادی که من یکی از طرفداراش هستم گفت که اگر پیشنهادی جهت بازیگری داشته باشی قبول می کنی و او هم پاسخ مثبت داد، چند دقیقه بعد پرسید نظرت راجع به بازیگرانی که خواننده می شوند چیست؟ گفت خیلی مخالف هستم. به نظرم این اتفاق قابل تفکیک نیست، من خیلی موافقم که هرکسی به تخصص خود بپردازد. من حتی مخالف این هم نیستم که یک ورزشکار وارد عرصه سینما و تلویزیون شود، او در ژانر خودش بازی می کند.»

جمشیدی اضافه کرد: «به نظرم بهتر است این مرزبندی ها را برداریم و ظرف خود را بزرگ کنیم، اگر من دراصول اولیه آموزش بازیگری، خوانندگی را یاد گرفته ام ولی در نه در حد و اندازه خواننده ای چون سالار عقیلی. ولی دوست دارم که هنر موسیقی را هم تجربه کنم.»

او راجع به تجربه بازی در فیلم «بارکد» هم بیان کرد: «فیلم خیلی خوب بود و مورد پسند هواداران هم قرار گرفت، بعد از مدت ها شاید فیلم کمدی درست در سینمای کشور عزیزمان ایران دیدم، جهت من اتفاق خوبی بود هرچند که دوستان و مسئولان خیلی این ماجرا را درک نکردند. من با توصیه محسن کیایی و تلاش گسترده ای کردیم که نقش خیلی کلیشه ای را به صورت کاملا رئال درآوریم و همین به مذاق خیلی ها خوش نیامد و تا توانستند از نقش از بین بردن کردند. البته در نهایت نقش کار خود را کرد و اقبال عمومی که فیلم را دوست داشت، امیدوارم بعدها در مورد نقش های خاص دوستان نگاه دل رحم تری داشته باشند و اجازه بدهند جامعه بپذیرد.»

نقشی که بازی کردم به مذاق خیلی‌ها خوش نیامد / بازیگر «بارکد»

این بازیگر پرسپولیسی راجع به اوضاع امروز این کلوب و همچنین تیم استقلال گفت: «استقلال هر لحظه یکی از تیم های خوب بوده هست، به هر حال دو وزنه بزرگ با پرسپولیس هستند و در تیم ملی هم بیشترین اتفاقات خوب به وسیله بازیکنان این دو تیم می افتد. من اعتقاد دارم اسقلال در این مدت اخیر خودش باعث ضعف اش شده است است و من اگر هوادار استقلال بودم از مدیران ناراحت می شدم. پرسپولیس هم دچار این بحران شد و یک منزل تکانی اساسی کرد و استقلال هم باید بپذیرد که بحران دارد. من پرسپولیسی خیلی شدیدی نیستم و امیدوارم که پرسپولیس هم هر لحظه با یک استقلال نیرومند بازی کند.»

واژه های کلیدی: بارکد | بازیگر | استقلال | بازیگری | استقلال | بازیگری | بازیگران | پرسپولیس | اتفاق خوب | پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz