چنین بازار خبر اقتصادی

چنین: بازار خبر اقتصادی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری حمید فرخ‌نژاد علیه رضا عطاران؟!

اکران عید نوروز و عید فطر از مناسب ترین وقت های پخش فیلم در کشور عزیزمان ایران هستند و تهیه کنندگان و پخش کنندگان تلاش ارزش بر این است تا با پخش فیلم هاشان در

حمید فرخ‌نژاد علیه رضا عطاران؟!

حمید فرخ نژاد علیه رضا عطاران؟!

عبارات مهم : نمایش

اکران عید نوروز و عید فطر از مناسب ترین وقت های پخش فیلم در کشور عزیزمان ایران هستند و تهیه کنندگان و پخش کنندگان تلاش ارزش بر این است تا با پخش فیلم هاشان در این دو موعد زمانی فروش تضمین شده است ای را جهت فیلم هایشان رقم بزنند و به این علت هم هر لحظه مسابقه مشکل میان پخش کنندگان جهت نمایش فیلم هاشان در این دو موعد زمانی و به خصوص اکران نوروز در جریان بوده است.

نیم نگاهی به فیلم های پرفروش سال های اخیر چون گشت ارشاد ١ و ٢، خوب بد جلف، من سالوادور نیستم، پنجاه کیلو آلبالو، سری اخراجی ها و… نشان می دهد که اصرار پخش کنندگان جهت نمایش فیلم هاشان در نوروز چندان هم بیراه نیست و درواقع آمارهای فیلم های پرفروش هم بر اهمیت اکران نوروز مهر گواهی می زنند. شاید به این علت هم باشد که در حالی که هنوز حدود چهار ماه تا آخر سال ٩٦ وقت باقی هست، سازندگان سه فیلم کمدی خواهان پخش فیلم ارزش در نوروز ٩٧ شده است اند.

چند روز پیش تهیه کننده لونه زنبور اعلام کرد که تلاش می کند این فیلم در نوروز ٩٧ به نمایش درآید. حالا عوامل دو فیلم هزارپا و تگزاس هم خواستار نمایش فیلم های خود در نوروز سال آینده شدند. اصرار این تهیه کنندگان به احتمال زیاد ناظر به این واقعیت است که در آخرین اکران نوروز تاکنون سه فیلم کمدی به نمایش درآمدند که گشت ٢ و خوب بد جلف توانستند به فروش بیش از ١٥ میلیارد تومان دست یابند. با اکران احتمالی دو فیلم تگزاس و هزارپا می توان شاهد مسابقه رضا عطاران و حمید فرخ نژاد در جذب مخاطب جهت سینمای کشور عزیزمان ایران بود.

در سال های گذشته بعد از جشنواره فیلم فجر بحث پخش فیلم های سینمایی در تعطیلات نوروز بشدت داغ می شد و عوامل فیلم های سینمایی تلاش بسیاری می کردند که فیلم هایشان در نخستین ماه از فصل بهار به نمایش درآید. با قطعی شدن اکران آینه بغل در آذرماه، تهیه کننده لونه زنبور اعلام کرد که این فیلم کمدی در نوروز ٩٧ نمایش داده می شود.

در لونه زنبور مصطفی کیایی، پژمان جمشیدی، بهاره کیان افشار و رعنا آزادی ور نقش های مهم را ایفا می کنند.علاوه بر این فیلم، ولی دو کمدی دیگر که بازیگران آشنا شده است بسیاری دارند، هم به عنوان گزینه های اکران نوروز ٩٧ مطرح شده است اند.

کمدی هزارپا با بازی رضا عطاران، جواد عزتی، سارا بهرامی، مهران احمدی، لاله اسکندری، شهره لرستانی، امید روحانی، سپند امیرسلیمانی، امیرمهدی ژوله و… به کارگردانی ابوالحسن داوودی اوایل امسال جلوی دوربین رفت و آینده نگری می شود با توجه به بازیگران سرشناسی که دارد و سابقه کارگردان معتبرش در زمینه ساخت فیلم های کمدی به یکی از فیلم های پرفروش تبدیل شود. از سوی دیگر امروز عوامل فیلم تگزاس به کارگردانی مسعود اطیابی هم خواستار نمایش این فیلم سینمایی در نوروز ٩٧ شدند. در این فیلم کمدی که در کشور برزیل جلوی دوربین رفته، حمید فرخ نژاد، سام درخشانی و پژمان جمشیدی نقش های مهم را ایفا می کنند.

دو سال پیش، رضا عطاران به واسطه بازی در من سالوادور نیستم توانست لقب فاتح گیشه نوروز ٩٥ را به خود تخصیص داده شده است دهد و سال گذشته هم این عنوان به حمید فرخ نژاد به خاطر بازی در دو فیلم گشت ٢ و خوب بد جلف رسید.حال با اکران دو فیلم هزارپا و تگزاس می توان شاهد مسابقه این دو هنرپیشه پرطرفدار در جذب مخاطب جهت سینمای کشور عزیزمان ایران بود.

روزنامه شهروند

حمید فرخ‌نژاد علیه رضا عطاران؟!

واژه های کلیدی: نمایش | نوروز | پرفروش | مسابقه | سینمایی | عید نوروز | رضا عطاران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz