چنین بازار خبر اقتصادی

چنین: بازار خبر اقتصادی

معمای کی روش ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.05.11

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.05.11 / معمای  کی  روش ایران | روزنامه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات عکس صفحه نخست روزنام..

ادامه مطلب

مانور خوشتیپ‌های برزیلی در روسیه (عکس)

به گزارش ایلنا، کاروان تیم ملی فوتبال برزیل ساعتی پیش به روسیه رسید تا خود را جهت شروع مسابقه های جام جهانی آماده کند. مانور خوشتیپ های برزیل..

ادامه مطلب

شفر با استقلال دو ساله بست

به گزارش ایسنا، بعد از کش و قوس های دوماهه، با اعلام سیدرضا افتخاری، وینفرد شفر ،سرمربی تیم فوتبال استقلال قراردادش را به مدت دو سال دیگر با این تیم تمدید کر..

ادامه مطلب

وقت جهت رفتن علیپور به ۹۰ زیاد است / پیروانی

به گزارش خبرآنلاین، علی علیپور قرار بود مهمان دوشنبه این هفته برنامه نود باشد ولی افشین پیروانی در گفت وگویی با حضور این بازیکن گلزن در نود مخالفت ک..

ادامه مطلب

آپشن‌های خاص جهت مربی ترکیه‌ای , همه چیز راجع به پیشنهاد تراکتورسازی به دنیزلی

باشگاه تراکتورسازی همچنان در حال مذاکره با مصطفی دنیزلی است تا بتواند او را به عنوان جانشین یحیی گل‌محمدی به تبریز بیاورد. همه چیز راجع به پیش..

ادامه مطلب

اعلام شرایط تهیه بلیت بازی‌های تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام‌جهانی 2018

فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران در خصوص فروش بلیت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اطلاعیه ای را صادر کرد. اعلام شرایط تهیه بلیت بازی های تیم ملی فوتب..

ادامه مطلب

آخرین خبر از بازی دوستانه کشور عزیزمان ایران و برزیل

به گزارش خبرآنلاین، چند روز پیش بود که مدیر روابط عمومی وزارت ورزش از این گفت که سفیر کشور برزیل در کشور عزیزمان ایران قول این را داده که بازی دوستانه بی..

ادامه مطلب

تجربه تلخ قشقایی تکرار می‌شود؟ ، حریف پرسپولیس یک ناآشنای مرموز

به گزارش خبرآنلاین؛ پرسپولیس روز جمعه در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به مصاف تیم لیگ یکی بادران خواهد رفت. بادران در حال حاضر در رده دوم جدول لیگ یک واقع..

ادامه مطلب

مرد ورزش «سياست» را تكان داد / محمد دادکان

انگار«جوانمردی» و «فتوت» از پدر به پسر به ارث رسیده هست. پسر حاج مصطفی دادکان جوانمرد و بازاری مشهور دیروز پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز از «درد» مردم م..

ادامه مطلب

پیروزی سخت چلسی در زمین بورنموث

به گزارش مهر، تیم های فوتبال بورنموث و چلسی شنبه شب در ادامه هفته دهم رقابتهای لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این بازی را آبی پوشان لندنی با نت..

ادامه مطلب