چنین بازار خبر اقتصادی

چنین: بازار خبر اقتصادی

وقت جهت رفتن علیپور به ۹۰ زیاد است / پیروانی

به گزارش خبرآنلاین، علی علیپور قرار بود مهمان دوشنبه این هفته برنامه نود باشد ولی افشین پیروانی در گفت وگویی با حضور این بازیکن گلزن در نود مخالفت ک..

ادامه مطلب

آپشن‌های خاص جهت مربی ترکیه‌ای , همه چیز راجع به پیشنهاد تراکتورسازی به دنیزلی

باشگاه تراکتورسازی همچنان در حال مذاکره با مصطفی دنیزلی است تا بتواند او را به عنوان جانشین یحیی گل‌محمدی به تبریز بیاورد. همه چیز راجع به پیش..

ادامه مطلب

اعلام شرایط تهیه بلیت بازی‌های تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام‌جهانی 2018

فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران در خصوص فروش بلیت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اطلاعیه ای را صادر کرد. اعلام شرایط تهیه بلیت بازی های تیم ملی فوتب..

ادامه مطلب

آخرین خبر از بازی دوستانه کشور عزیزمان ایران و برزیل

به گزارش خبرآنلاین، چند روز پیش بود که مدیر روابط عمومی وزارت ورزش از این گفت که سفیر کشور برزیل در کشور عزیزمان ایران قول این را داده که بازی دوستانه بی..

ادامه مطلب

تجربه تلخ قشقایی تکرار می‌شود؟ ، حریف پرسپولیس یک ناآشنای مرموز

به گزارش خبرآنلاین؛ پرسپولیس روز جمعه در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به مصاف تیم لیگ یکی بادران خواهد رفت. بادران در حال حاضر در رده دوم جدول لیگ یک واقع..

ادامه مطلب

مرد ورزش «سياست» را تكان داد / محمد دادکان

انگار«جوانمردی» و «فتوت» از پدر به پسر به ارث رسیده هست. پسر حاج مصطفی دادکان جوانمرد و بازاری مشهور دیروز پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز از «درد» مردم م..

ادامه مطلب

پیروزی سخت چلسی در زمین بورنموث

به گزارش مهر، تیم های فوتبال بورنموث و چلسی شنبه شب در ادامه هفته دهم رقابتهای لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این بازی را آبی پوشان لندنی با نت..

ادامه مطلب

پاری‌سن‌ژرمن به مشکل از سد دیژون گذشت

به گزارش ایلنا، از هفته نهم لوشامپیونه، پاری سن ژرمن صدرنشین در منزل دیژون به میدان رفت و موفق شد با نتیجه 2 بر یک از سد میزبان خود عبور کند. ..

ادامه مطلب

تجربه بزرگ‌ترین شاخصه شفر است / طاهری

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی کلوب استقلال، بیژن طاهری، عضو کمیته فنی کلوب استقلال راجع به حضور شفر در کشور عزیزمان ایران گفت: پیشینه و کارنامه ایشان را ..

ادامه مطلب

علی کریمی در آستانه جانشینی درخشان

به گزارش ایلنا، کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران که ساعاتی پیش به شرکت پارس طلاییه واگذار شده است هست، در آستانه تغییرات کلانی در سطح مدیریت و کادرفنی ..

ادامه مطلب