چنین بازار خبر اقتصادی

چنین: بازار خبر اقتصادی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تجربه بزرگ‌ترین شاخصه شفر است / طاهری

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی کلوب استقلال، بیژن طاهری، عضو کمیته فنی کلوب استقلال راجع به حضور شفر در کشور عزیزمان ایران گفت: پیشینه و کارنامه ایشان را

تجربه بزرگ‌ترین شاخصه شفر است / طاهری

طاهری: تجربه بزرگ ترین شاخصه شفر است

عبارات مهم : ایران

یک عضو کمیته فنی کلوب استقلال بزرگ ترین شاخصه شفر را تجربه خواند.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی کلوب استقلال، بیژن طاهری، عضو کمیته فنی کلوب استقلال راجع به حضور شفر در کشور عزیزمان ایران گفت: پیشینه و کارنامه ایشان را بررسی کردیم و با توجه به خواسته ها و اولویت های کلوب دیدیم که ایشان جهت استقلال مناسب هست. افتخاری با شفر مذاکره و توافق کرد و بعد از تاییدیه نهایی کمیته فنی ایشان به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدند تا کار خود را شروع کنند.

تجربه بزرگ‌ترین شاخصه شفر است / طاهری

طاهری در ادامه تجربه را بزرگ ترین شاخصه شفر دانست و گفت: شفر فردی است که سرد و گرم فوتبال را چشیده هست. او در آسیا، آفریقا، اروپا و آمریکای شمالی تجربه فعالیت دارد و با توجه به کار کردن در چندین کشور به تمامی پرسشها و کمبودها آگاهی دارد. او هم چنین به واسطه حضور در فوتبال کشورهای عربی فوتبال کشور عزیزمان ایران را نیز می شناسد. این مربی آلمانی کارش را بلد است و می تواند استقلال را به روزهای خوب برساند.

این پیشکسوت کلوب استقلال راجع به نظارت شفر بر تیم های پایه، عنوان کرد: خود ایشان شخصا درخواست کردند که تیم های پایه را رصد کنند و زیر نظر داشته باشند. ایشان تیم های پایه را زیر نظر خواهند داشت تا مسیر اصولی پیشرفت بازیکنان ادامه پیدا کند. این عنوان از دیگر شاخصه این مربی این است و نشان می دهد که به تیم های پایه اهمیت می دهد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی کلوب استقلال، بیژن طاهری، عضو کمیته فنی کلوب استقلال راجع به حضور شفر در کشور عزیزمان ایران گفت: پیشینه و کارنامه ایشان را

طاهری در ادامه راجع به گزینش دستیاران شفر عنوان کرد: هر فرد دیگری بود ترجیح می داد دستیارانش را خودش گزینش کند و اعتماد نداشتن به مربیان ایرانی را بهانه می کرد ولی شفر ترجیح داد به دستیاران ایرانی اعتماد کند. او در نشست خبری نیز گفت که می خواهد با استفاده از دستیاران ایرانی تجربیات و دانش خود را به آن ها انتقال یافته کند و همین عنوان نشان می دهد او به دنبال کار کردن است و نه بهانه گرفتن.

او در آخر افزود: طرفداران تیم استقلال صبور باشند و وقت بدهند تا کلوب روزهای خوب خود را با حضور این سرمربی دوباره تکرار کند. شفر از فوتبال آلمان آمده و با حمایت هواداران و پشتیبانی آن ها می تواند اثرگذار و موفق باشد.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | استقلال | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz