چنین بازار خبر اقتصادی

چنین: بازار خبر اقتصادی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آپشن‌های خاص جهت مربی ترکیه‌ای , همه چیز راجع به پیشنهاد تراکتورسازی به دنیزلی

باشگاه تراکتورسازی همچنان در حال مذاکره با مصطفی دنیزلی است تا بتواند او را به عنوان جانشین یحیی گل‌محمدی به تبریز بیاورد.

آپشن‌های خاص جهت مربی ترکیه‌ای , همه چیز راجع به پیشنهاد تراکتورسازی به دنیزلی

همه چیز راجع به پیشنهاد تراکتورسازی به دنیزلی؛ آپشن های خاص جهت مربی ترکیه ای

عبارات مهم : دنیزلی

باشگاه تراکتورسازی همچنان در حال مذاکره با مصطفی دنیزلی است تا بتواند او را به عنوان جانشین یحیی گل محمدی به تبریز بیاورد.

به گزارش تسنیم، نمایندگان کلوب تراکتورسازی یک هفته ای می شود که در ترکیه حضور دارند و در هتل هیلتون استانبول مذاکرات خوبی را با مصطفی دنیزلی ترک تبار انجام داده اند.

آپشن‌های خاص جهت مربی ترکیه‌ای , همه چیز راجع به پیشنهاد تراکتورسازی به دنیزلی

مهم ترین بحثی که بین کلوب تراکتورسازی و مصطفی دنیزلی وجود دارد، بحث بر روی پرسشها مالی و البته مدت وقت قرارداد هست. کلوب تراکتورسازی می خواهد با دنیزلی قرارداد یک و نیم ساله ببندد و در ازای آن مبلغ 500 هزار دلار را به او پرداخت کند، ولی به صورت مشروط. سرمربی ترک تبار در ابتدا می گفت که قرارداد دو طرف فعلاً باید تا آخر فصل باشد تا او بعد از اتمام فصل بتواند در مورد ماندن یا نماندنش در تراکتورسازی تصمیم بگیرد، ولی دنیزلی تا حد زیادی سر این عنوان با تبریزی ها راه آمده است.

مصطفی آجورلو مدیرعامل کلوب تراکتورسازی به خاطر شرایط حساس تراکتورسازی، زیاد نمی خواهد روی پرسشها مالی با دنیزلی بحث کند. به همین خاطر او به دنیزلی هم اعلام کرده که حاضر است با قرار دادن بعضی از «آپشن »ها در قرارداد، دریافتی او را به همان 500 هزار دلاری که می خواهد برساند. با تصمیم کلوب تراکتورسازی، 3 آپشن در قرارداد مصطفی دنیزلی گنجانده می شود.

باشگاه تراکتورسازی همچنان در حال مذاکره با مصطفی دنیزلی است تا بتواند او را به عنوان جانشین یحیی گل‌محمدی به تبریز بیاورد.

بر این اساس، 300 هزار دلار به عنوان مبلغ پایه به دنیزلی پرداخت خواهد شد. در کنار آن، 100 هزار دلار پاداش بابت حضور موفق تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا به دنیزلی تعلق می گیرد. یعنی در صورتی که دنیزلی بتواند با تراکتورسازی در آسیا نتیجه های قابل قبولی بگیرد، 100 هزار دلار به عنوان پاداش به این مربی پرداخت می شود.

آپشن بعدی، خروج تیم از بحران در لیگ برتر و اوج آمدن آن در جدول رده بندی هست. اگر دنیزلی بتواند در تراکتورسازی تحول ایجاد کند و این تیم لیگ هفدهم را با قرار گرفتن در یکی از رتبه های سوم، چهارم و پنجم به اتمام برساند، دنیزلی 50 هزار دلار دیگر دریافت خواهد کرد.

آخرین آپشن، پرداخت 50 هزار دلار دیگر بابت پاداش حضور موفق در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیاست. اگر دنیزلی بتواند با تراکتورسازی در لیگ برتر یکی از رتبه های سوم، چهارم و پنجم را به دست بیاورد و در لیگ قهرمانان هم نتیجه های قابل قبولی بگیرد، 50 هزار دلار دیگر هم به او پرداخت می شود.

آپشن‌های خاص جهت مربی ترکیه‌ای , همه چیز راجع به پیشنهاد تراکتورسازی به دنیزلی

مصطفی آجورلو جهت قطعی کردن این قرارداد به ترکیه سفر کرده و حالا باید منتظر ماند و دید که آیا دنیزلی با پیشنهاد کلوب تراکتورسازی موافقت می کند و حاضر به حضور در تبریز می شود یا خیر.

واژه های کلیدی: دنیزلی | قرارداد | قهرمانان | تراکتورسازی | لیگ قهرمانان آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz