چنین بازار خبر اقتصادی

چنین: بازار خبر اقتصادی

گت بلاگز اخبار پزشکی شایع‌ترین علت فوت جوانان تهرانی

علت وقوع فوت را در پایتخت کشور عزیزمان ایران دقیقا نمی‌دانیم؛ ولی آنچه که پزشکی قانونی می‌گوید ضربه به سر یکی از دلایل مرگ‌های غیر طبیعی در کشور است. 

شایع‌ترین علت فوت جوانان تهرانی

شایع ترین علت فوت جوانان تهرانی

عبارات مهم : ایران

علت وقوع فوت را در پایتخت کشور عزیزمان ایران دقیقا نمی دانیم؛ ولی آنچه که پزشکی قانونی می گوید ضربه به سر یکی از دلایل فوت های غیر طبیعی در کشور هست.

معاون وزیر بهداشت با استناد به آمارهای پزشکی قانونی، ضربه به مغز را یکی از مرسوم ترین علل فوت جوانان تهرانی اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر رضا ملک زاده در مراسم رونمایی از دستاوردهای پژوهشی با محصولات دانش بنیان مرکز تحقیقات پزشکی قانونی که پیش از ظهر امروز در هتل فردوسی پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد، گفت: علت وقوع فوت را در پایتخت کشور عزیزمان ایران دقیقا نمی دانیم؛ ولی آنچه که پزشکی قانونی می گوید ضربه به سر یکی از دلایل فوت های غیر طبیعی در کشور است که این ناشی از حوادث ترافیکی و نیز سقوط اجسام و قطعات حین کار و اقداماتی نظیر آن است.

شایع‌ترین علت فوت جوانان تهرانی

معاون وزیر بهداشت با بیان اینکه بر اساس اعلام پزشکی قانونی 35 درصد علت فوت افراد 15 تا 40 ساله در پایتخت کشور عزیزمان ایران ضربه مغزی هست، تصریح کرد: بنابراین می توان گفت ضربه به سر مرسوم ترین علل فوت جوانان در پایتخت کشور عزیزمان ایران است که امیدواریم با انجام یک سری کارها یکسان با دستگاه های متفاوت این مسئله حل شود.

به گفته ملک زاده، داشتن یک تابلو و الگو جهت علل فوت در پایتخت کشور عزیزمان ایران مهم است.

علت وقوع فوت را در پایتخت کشور عزیزمان ایران دقیقا نمی‌دانیم؛ ولی آنچه که پزشکی قانونی می‌گوید ضربه به سر یکی از دلایل مرگ‌های غیر طبیعی در کشور است. 

معاون وزیر بهداشت کارها انجام شده است از سوی کارشناسان را مهم توصیف کرد و گفت: امیدواریم با حمایت هایی که دراین زمینه صورت می گیرد شاهد موفقیت های زیاد پزشکی قانونی باشیم ولی با توجه به محدویت بودجه های دولتی پیشنهاد ما این است که شرکت های دانش بنیان راه اندازی و از ظرفیت این شرکت ها استفاده شود.

واژه های کلیدی: ایران | پزشکی | تهرانی | بهداشت | جوانان | قانونی | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz