چنین بازار خبر اقتصادی

چنین: بازار خبر اقتصادی

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه محمدحسن ابوترابی نماینده ولی فقیه در دانشگاهها می شود؟

در دومین نشست هر سال بسیج دانشجویی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی حسن رحیم پور ازغدی، عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی از استعفای حجت‌الاسلام والمسلمین محمد محمدیان، مدیر نه

محمدحسن ابوترابی نماینده ولی فقیه در دانشگاهها می شود؟

محمدحسن ابوترابی نماینده ولی فقیه در دانشگاهها می شود؟

عبارات مهم : استعفا

در دومین نشست هر سال بسیج دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی حسن رحیم پور ازغدی، عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی از استعفای حجت الاسلام والمسلمین محمد محمدیان، مدیر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها خبر داد.

به گزارش تابناک، گفته شده است علت این استعفا عدم پرداخت بودجه از سوی دولت هست، مسئله ای که باعث شده است حجت الاسلام محمدیان که از سال 1384 مسئولیت این نهاد را برعهده داشته، از سمت خود استعفا کرده هست. ریاست این نهاد از سال 1378 تا 1384 برعهده حجت الاسلام والمسلمین محسن قمی، عضو فعلی مجلس خبرگان رهبری و معاون ارتباطات بین الملل دفتر مقام معظم رهبری بود، بعد از استعفای او در سال 84 از ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، این جایگاه به حجت الاسلام والمسلمین محمد محمدیان، مدیر فعلی و مستعفی مدیر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری سپرده شد که تا به امروز 12سال از ریاست او بر این نهاد می گذرد.

محمدحسن ابوترابی نماینده ولی فقیه در دانشگاهها می شود؟

حال گفته می شود به احتمال فراوان بار دیگر شاهد بازگشت حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی فرد به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها باشیم، ولی اینبار نه در دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران که او ریاست نهاد نمایندگی رهبری در این دانشگاه را به مدت 10 سال تا سال 83 عهده دار بود. او طی سال های 1383 تا 1395 که به عنوان نماینده مردم قزوین و پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی حضور داشت در جایگاه های نایب مدیر اول و دوم مجلس فعالیت می کرد.

واژه های کلیدی: استعفا | دانشگاه | دانشگاه | مقام معظم رهبری | نماینده ولی فقیه | مجلس خبرگان رهبری | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz