چنین بازار خبر اقتصادی

چنین: بازار خبر اقتصادی

گت بلاگز اقتصادی جدول+ حباب قیمت سکه شکست

رییس اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به تشریح بعضی دلایل نوسات اخیر قیمت طلا و سکه در بازار داخلی پرداخت و بیان کرد که حباب قیمت سکه شکسته شده اس

جدول+ حباب قیمت سکه شکست

رییس اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به تشریح بعضی دلایل نوسات اخیر قیمت طلا و سکه در بازار داخلی پرداخت و بیان کرد که حباب قیمت سکه شکسته شده است و بازار سکه به تعادل رسیده است.

نرخ ارز و طلا مورخ 2 اردیبهشت

محمد کشتی آرای، اظهار کرد: قیمت‌ها در بازار طلا و سکه در هفته‌های اخیر رشد قابل توجهی پیدا کرد ولی بعد از آن در یک هفته اخیر این روند زیاد کردن قیمت متوقف شد و اکنون عوامل تاثیرگذاری که باعث زیاد کردن قیمت سکه شده است بود، ثابت مانده است.وی ادامه داد: در هفته‌های اخیر بعضی پرسشها سیاسی و تنش‌های خاورمیانه در اوضاع بازار طلا تاثیر گذاشتند و در روزهای نهایی هفته گذشته به علت بهتر شدن شرایط اقتصادی و کم کردن تقاضا جهت خرید طلا و سکه قیمت‌ها روند نزولی پیدا کرد؛ به طوری که قیمت سکه با کم کردن ۱۰ هزار تومانی همراه شد. قیمت سکه که به قیمت یک میلیون و ۲۲۸ هزار تومان رسیده بود در حال حاضر به یک میلیون و ۲۱۸ هزار تومان کم کردن پیدا کرده و در روزهای اخیر این قیمت تا حدود زیادی ثابت شده است است.

کشتی‌آرای راجع به دلایل زیاد کردن قیمت سکه و طلا در هفته‌های اخیر گفت: زیاد کردن قیمت سکه و طلا در هفته‌های اخیر از یک سو تحت تاثیر بعضی عوامل داخلی از جمله زیاد کردن تقاضا بوده و از سوی دیگر زیاد کردن قیمت طلای جهانی تاثیرگذار بوده است ولی با فروکش کردن این روند و ثابت شدن قیمت‌ها، تقاضا کم کردن پیدا کرد و در بازار داخلی نیز تا حدود زیادی ثابت شد.

جدول+ حباب قیمت سکه شکست

رییس اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران پیش‌بینی کرد که در دو روز آینده مطمئنا روند کاهشی قیمت طلا و سکه ادامه خواهد داشت و بعد از آن باید منتظر اعلام شاخص‌های اقتصادی در آخرهای هفته باشیم تا اوضاع قیمت‌ها مشخص شود.

رییس اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به تشریح بعضی دلایل نوسات اخیر قیمت طلا و سکه در بازار داخلی پرداخت و بیان کرد که حباب قیمت سکه شکسته شده اس

منبع: ایسنا

واژه های کلیدی: بازار | خبر | اقتصادی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz